| anonim_4396 a întrebat:

S-a intamplat ceva extrem de...ciudat. laughing nu stiu ce sa cred...straight face

Ieri seara AM VISAT ca eram in camera mea cu un baiat care in vis era iubitul meu (dar in realitate nu-l cunosc) si eram in patul meu...ma saruta si...alte chestii. A fost mai mult decat "make out" pentru ca incepuse sa ma dezbracestraight face laughing
Era brunet cu ochii albastrii (ca mine) si era mega frumos... dar nu stiu cine elaughing straight face
Dupa ce a inceput sa ma dezbrace straight facem-am trezit si totul era normal.
Dupa amiaza am iesit cu o prietena in parc...si intr-un grup mai mare de baieti era exact EL cel cu care ma sarutam in vis... dar eu HABAR NAM cine e straight face si se uita la mine foarte insistent. Dupa asta i-am zis prietenei mele sa plecam de acolo iar el s-a dat intr-o parte si continua sa se uite la minestraight face
A fost super ciudat si nu stiu... ce s-a intamplatstraight face cand l-am vazut am inlemnit straight face pentru ca nu-l mai vazusem niciodata pana in vis si apoi in...realitate.
laughing) ciudat stiu
ce a fost asta?

Răspuns Câştigător
| AlexyLuvvU a răspuns:

Si mie mi s-a mai intamplat laughing [ahh si ce frumos era =p~] revenind la subiect- uneori ceea ce visam devine realitate, sau macar o parte din vis (iti spun din experienta) Nu iti face griji, mie una nu mi se pare asa ciudat, poate pentru ca am patit si eu asta happy

4 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

-Ouo.laughing
Incearca sa il cunosti mai bine.
Sa afli ce fel de baiat e.
Daca ti se pare frumos, atunci de ce nu ar fi bine sa va cunoasteti.smug

| Dropsyyy a răspuns:

Wow! staraniu ce ti s-a intamplat. Si eu am avut vise care s-au implinit, dar nu in totalitate, doar o parte din ele. S-ar putea ca visul pe care la.i avut sa se indeplineasca in totalitate, adica, vei fi cu el in camera si te va saruta si alte chestii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi happy ma simt mai bine acum ca nu sunt singura careia i s-a intamplat asta...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi tuturorlove struck
V-am dat vot la toatehappy
stiu ca e ceva straniu ce mi s-a intamplatlaughing si eu am ramas.straight face
laughing