| buburuzaucigasa a întrebat:

Buna!
Recomandati-mi si mie o clinica/ medic dermatolog bun din Bucuresti la care ati fost si a dat rezultate tratamentul (am probleme cu tenul).
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la Regina Maria.
Pa, pa.

| RadioactiveUranium a răspuns:

Mergi la Policlinica 11 Iunie.Mergi la ultimul etaj
POLICLINICA 11 IUNIE
Investigatii pentru diagnostic si tratament afectiuni dermatologice Contact: Str. 11 Iunie nr. 10, sector 4, Tel. 336.33.50
Orar: L-V: 7-20 ]
dar mergi de dimineata cam de pe la 8 asa mergeam si eu.Chiar daca e de adulti merge si pentru copii. Funda?happy

| buburuzaucigasa explică (pentru RadioactiveUranium):

Sunt majora. M-ar interesa si pretul daca se poate.

| RadioactiveUranium a răspuns (pentru buburuzaucigasa):

Pe mine nu m-a costat nimic fiindca e o policlinica de stat daca esti aisgurat iti medicamente si compensate

| ElenaSA a răspuns:

Eu am fost la Medlife-favorite.Nu mai stiu doctorita.Dar a fost ok. Aveam o alergie de la un medicament si cutratamentul lor mi-a trecut in cateva zile.