| IoanaaaaaaaaASDF a întrebat:

revin iar cu o problema.
De ceva timp, nu stiu daca am "scurgeri", insa am chilotii uzi, si au un miros foarte urat, ma gandeam ca ar fi o infectie, nu stiu exact, nu ma ustura cand ma urinez sau nu am mancarimi, doa un miros urat. tin sa precisez ca ma spal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Daca e un miros urat cel mai sigur e o infectie. Consulta un medic ca sa fii sigura pe diagnostic. Nu astepta sa treaca de la sine pentru ca e posibil sa se agraveze.
Multa sanatate.

1 răspuns:
| DryIce a răspuns:

Cheama si tu un instalator. Nu astepta sa se faca balta.