| Daniel1982 a întrebat:

am 14 ani si uneori dupa ce ma masturbez trebuie sa urinez neaparat, dupa ce urinez ma trece tot mai des si ma ustura penisul, imi trece numai daca ma spal si dupa ce ma spal penisul este foarte sensibil intr-un fel si se simte foarte urat. Vreau sa stiu de ce.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cred ca o freci prea des, mai inceteaza activitatea

| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca masturbarea ta este foarte dura, daca te iriti si te ustura.
Evita sa te mai masturbezi atat de des si nu vei maia vea probleme.

| mihai69 a răspuns:

Poate ai o infecție urinară... Mergi la medic, sigur te lămurește el.

| Phiro a răspuns:

Depinde, daca masturbarea dureaza mult atuci da iti vine sa urinezi,
Te ustura pentru ca, capul penisului devine sensibil dupa ejaculare.