| Marius11 a întrebat:

Buna/Salut.Ma doare capul si m-am dus la un neorolog si mi-a dat Vincamina Si Magne b6 s-a iau 1 luna.Am luat doar 1 saptaman si nu ma simt mai bine. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Sa te duci inapoi la neurologul care ti-a prescris tratamentul si sa-i comunici neplacerile tale.