| CocalaraRockerita1989 a întrebat:

Ma simt obosita si ma doare rau capul. Ce se poate face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Nu o baga in seama pe domnisoara de mai sus... cel mai bun sfat e sa te CULCI ( daca nu ai pe nimeni apropiat poti si cu un necunoscut ) laughing

| ღdeeღ a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Decat sa scrii o tampenie, mai bine te duci tu sa tu culci!

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru ღdeeღ):

Nu imi spune ti mie ca sa fac ca nu esti mama! Si daca erai mama si tot nu faceam ce zici tu! Si tu la varsta ta trebuia sa fi pe la scoala sau liceu sau chestii din astea naspa. Tai tai!

| ღdeeღ a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Tai tai ii zici lu mata! eu am scoala de dupa masa. macar eu am sc nu ca tine. si se zice hai mars k consumi aer

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru ღdeeღ):

Esti prea copil sa imi bat capul cu tine. Stergete la nas de muci si mai vorbim in cativa ani.

| CocalaraRockerita1989 explică (pentru Ucigasuldeprostie):

Las-o ma in pace ce ai cu ea. apropo de oboseala, nu am un program stabil.gen azi ma trezesc la 10 maine la 11 apoi 11 30...adorm de la 2... voi incerca totusi sa dorm si de la 12.va multumesc

| ღdeeღ a răspuns:

Dormi. e singura rezolvare!

| CocalaraRockerita1989 explică (pentru ღdeeღ):

Nu am timp.vacanta aproape s-a terminat