| Ludmila0000 a întrebat:

Sambata m-am epilat prima data la locul intim (azi este marti). Ieri mi-au aparut niste bube albe in acel loc. Este o infectie? Sau?
Va rog raspundeti cat mai repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Probabil te-ai iritat doar, aplica putina crema acolo.
O dupa-amiaza excelenta!

| HyenaV2 a răspuns:

Penibil... asa se intampla "prima data''