| Pozitivca a întrebat:

Scuzati categoria, dar am mare nevoie de ajutor. Am o problema pielea capului imi este foarte uscata si am matreata care se desprinde foarte greu.Tin sa mentionez ca am folosit uleiul de masline, dar nu sunt efecte dupa utilizarea lui.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Foloseste Clotrimazol lotiune, cu care iti masezi pielea capului seara. Dimineata te speli pe cap si iti vezi de treburile zilei. Seara o iei de la capat.