| LifeInPink a întrebat:

Se poate intampla ceva daca iei proteine, fara sa-ti fi recomandat medicul? Daca da, ce anume?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți omori rinichii, ficatul, etc.
Medicul în funcție de istoricul tău te poate ajuta.
Nu te lega la cap dacă nu te doare.
Pa, pa.

| adyy95 a răspuns:

Nu e nimic chiar te ajuta chestia asta eu iau proteine zilnic cand merg si vin de la scoala ma ajuta sa-mi regasesc inspiratia plus ca ma face sa nu ma mai simt obowsit psihic deci ia ce doreasti nu se va intampla nimic

| hotza a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic doar ca te ingrasi probabil in ideea asta le si iei... daca ai arderi rapide iei proteinele degeaba oricum cel mai normal ar fi sa urmezi sfatul unui nutritionist!

| tati a răspuns:

Nu se stie!
Lipsa lor duce la inbolnavire.
Prezenta in exces duce la inbolnavire.
Citeste prospectul si respecta doza daca vrei si iei.