| anonYmZEUS a întrebat:

Ce se poate intampla daca consum proteine, iar apoi vitamine? Este indicat sa consum proteine si vitamine in acelasi timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| acidelic a răspuns:

E indicat sa iei dar trebuie sa te pui si in miscare.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu are nici o legatura

| N0xEterniS a răspuns:

Vei fi MAI in forma? Nu are ce sa se intample, doar nu abuza.

Răspuns utilizator avertizat