| AlexandruExTreMe a întrebat:

Se poate sa ma doara o masea de la fumat sau nu are nici o legatura? Dau funda celui mai rapid raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MadaLik3 a răspuns:

Nu este posibil sa te doara de la fumat.

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Nu, durerea de măsele nu are nicio legătură cu faptul că eşti fumător sau nu.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu are nicio legatura cu fumatul.
Maseaua te doare de la curent, ca este cariata.
Te pup!