| Bubuletz a întrebat:

BUna.Se pot deforma soldurile de la lenjeria intima? Daca da cum pot rezolva aceasta problema? Multumesc anticipat:*!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sy46 a răspuns:

Da! Se poate. Si daca esti atenta poti observa la multe fete acest lucru. Ce poti face? Sa nu mai poti chiloti cu guma foarte tare, care sa iti preseze zona soldurilor, ci sa porti doar cei ce stau lejer pe piele, si au un elastic fin.Intr-adevar, sunt mai scumpi.

| lolly_6164 a răspuns:

Din cate am inteles, se poate. poarta numai lenjerie intima care sa nu t stranga in partea de sus, adica sa nu iti intre in piele

| username_8290 a răspuns:

Nu cred ca se poate. doar nu te strange de nu poti sa respiri...

| Didu a răspuns:

Conteaza marimea, daca lenjeria are o marime prea mica pentru tine te va strange iar soldurile sunt inestetice, dar nu se deformeaza permanent. E important sa iei o lenjerie mai maricica[dar nu sa cada de pe tinelaughing] mai ales cand porti rochii mulate.