| combina a întrebat:

Bună seara! Acum un an si ceva am avut contact sexual cu o prostituată,totul protejat dar tot mi-am băgat în minte ca as putea sa fi luat hiv,după stres, după anumite simptome care au apărut mi-am comandat un auto test hiv din Franța și azi am făcut testul si e negativ, cât de sigur poate fi acest test?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anaasstasssssiaa a răspuns:

După părerea mea, ai putea repeta testul, pentru liniștea ta. Dacă ai făcut protejat, nu trebuie sa te sperii, deși e inevitabil, mai ales ca ai avut de a face cu o astfel de femeielaughing stai liniștit, poți repeta testul și e ok.