| MihaiX933 a întrebat:

Buna seara,

Am 23 de ani iar de cateva luni observ o mica durere in zona testiculului stang, foarte minora atunci cand misc piciorul intr-o anumita pozitie (nu se intampla tot timpul) si atunci cand ating testiculul intr-o anumita zona (din nou nu simt aceasta durere tot timpul). Am inceput sa citesc pe tot felul de forumuri si site-uri si tind sa cred ca am cancer, un chist sau o orice alta forma de marire a testicului ce nu este normala (mentionez ca am verificat marimea testiculelor iar cel stang este mai mare, mai spre baza scrotului fiind umflat, desi nu doare la pipait)
Voi merge la medic luni pentru a fi sigur daca este ceva serios sau nu.
As aprecia un raspuns pana atunci.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca stie nimeni.CuriousStaff le are cu astea, dar nu cred ca e online.

| crysty1222 a răspuns:

Ai aflat până la urmă ce e?