| jaj a întrebat:

Buna, am o durere mica la testiculul drept. Astazi e prima zi.Am facut abdomene si am febra musculara la burta, ar putea provoca febra musculara durere la testicule? De asemena, tot azi am adormit pe un scaun cu blugi si am stat intr-o pozitie care mi-a strans testiculul, poate sa fie si aia de vina? Cand ma ridic ma doare un pic, iar la testiculul stang am impresia ca tubul ala din spatele testiculului este umflat, se simte la atingere mai tare in comparatie cu cel de la testiculul drept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti treaca in cateva zile stai chill

Răspuns utilizator avertizat
| army123 a răspuns:

Nu are nici o legătură cu febra musculară, nici cu blugii. Ori ai rănit testiculul drept (a fost lovit din greșeală, te-ai lovit de o bancă sau alt obiect), sau dacă ești la vârsta când se formează celulele sexuale poate cauza dureri. V-a trece durerea doar cu timpul...nu te speria, nu ține luni întregi.