Întrebare recomandată | an0n1m3 a întrebat:

Buna Seara
Am o gaura in dintele din fata.Cam cat m-ar costa sa imi repar dintele
Dau fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se imbraca, radiografii100 + material 200+ manopera 100, estimativ dar cel mai bine intreaba un doctor ca nu te costa nimic; e mai rau daca pierzi dintele

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te-ar costa 60-70 lei, depinde si unde mergi sa il faci

| danutza098 a răspuns:

Iti ia cam 90 lei..trebuie sa iti pui plombahappy