| Maxim_Aura_1976 a întrebat:

Buna seara am o intrebare, nepoata mea a facut o interventie la unul din ochi si are un ochi albastru si unul caprui. Ar putea sa își mai recapete culoarea ochilor sau sa ii faca verzi, albastri? va rog sa imi raspundeti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DragosTrandafir a răspuns:

Decat pe cale artificiala, adica cu lentile de contact