| lovedeny14 a întrebat:

Care este culoarea preferata a ochilor? dintre ochii verzi, caprui si albastri. :X?

Răspuns Câştigător
| MyMyutza a răspuns:

Ochi caprui:* si verzi...♥

10 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Caprui care fura inima oricui.

| Kasia a răspuns:

Caprui.

| Kisie a răspuns:

Ochii albastri pacat ca nu ii am si eu asa ii am caprui spre verzi

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Eu am ochii verzi ca iarba si imi plac foarte mult insa am o slabiciune pentru ochii negri care sunt foarte rari( nu ochii caprui inchis ...NEGRI NEGRI) love strucklove struck

| vanessa001 a răspuns:

Verzi.

| andreeaemilia a răspuns:

Albastri absolut fermecatori

| Anonymy05 a răspuns:

Verzi.

| raluftw a răspuns:

Verzi si albastriwinking

| miawhw a răspuns:

Caprui big grin

| xxchange a răspuns:

Ochii caprui sunt foarte frumosi desi se spune ca sunt intalniti cel mai des.Totusi, atunci cand vezi o pereche de ochi caprui(cu nuante si mai deschise si mai inchide, intr-o combinatie foarte frumoasa) ramai wow, nu ai cum sa nu iti placa.