| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica mare problema!
De 3 zile mereu cand ma trezesc dimineata, sau cand dorm si ma trezesc la pranz am stari de voma..ma doare in jurul buricului si ma inteapa. ma simt balonata si ma inteapa in partea dreapta in stanga. am stari de voma si sunt constipata.
ce ar putea fi?
Precizez ca am facut acum 1 an aproximativ analizele pentru apenidicita si nu aveam nimic, s-ar putea sa fi facut apendicita? sau e doar o raceala la ovare? Multumesc! Ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Ma inteapa in partea dreapta in spate, nu in stanga scuzati-ma

| Coman_Andreea_1992 a răspuns:

V-a trebui sa te duci la doctor, cred ca ai racit si eu cand am fost racita mi se intampla unele lucruri enumerate la tine.