| mgtow a întrebat:

Buna seara, am o problema cu piciorul stang mi-a aparut o linie si un punctulet rosu se vede mai inchis si cand merg ma doare nu e chiar sub talpa e aproape de ea putin mai sus si am pus degetul e dur asa nu stiu ce o fi, la medic nu merg ca stau iar o ora la coada la cum sunt spaniolii in fine, daca ma puteti ajuta cu ceva sfat miar veni bine.
P. S. Nu e chiar asa lunga linia aproape 8 cm lungime si 3 cm grosime, nu m-am lovit deloc cu piciorul si mi-a aparut deodata cand m-am trezit intr-o dimineata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Atunci draga stai cu linia si cu punctu, asa puturos esti sa nu mergi la doctor? care e problema daca stai o ora? o faci pentru sanatatea ta stai linistit ca nu pierzi nimic daca astepti o ora nu se sfarseste lumea, durerea poate creste in fiecare zii si punctu ala rosu la fel. E posibil sa te fi lovit la ceva vena iar la spate la picior unde ai pus degetul e os de aia se simte dur.Mai bine meri. ce porcarie cum sa nu meri(nu te supara dar te enervez sa te incurajez). Sper ca ti-am fost de folos.Succes happy