| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema..de azi-dimineata ma doare ochiul stang.Ma doare daca apas pe el sau ma uit cu coada ochiului in sus sau in dreapta (adica la capatul ochiului sau cum se numii). Posibil sa fi prins curent ca aseara am stat afara si mi-a fost cam frig si batea si putin vantu`.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, te-a tras curentul.
Stai linistit si mie mi s-a intamplat.
Dar daca vrei sa te vindeci mai bine du-te la un medic.
Pa happy

| Ganja7 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Fara sa ma duc nu trece?

| OnuOnulică a răspuns (pentru Ganja7):

Ba da, o sa iti treaca ai rabdare nu trebuie neaparat un medic.

| Latky a răspuns:

Da ai current cum se spune, va trece de la sine, numa ferestete de vant geam deschis in masina