| vanesa_6936 a întrebat:

Buna seara, am o problema si nu stiu cum sa o rezolv.De o saptamana mi s-a umflat piciorul drept de fapt pulpa piciorului, ma si dor putin picioarele dar nu foarte tare. Sunt disperata nu stiu ce sa mai fac si ce ar putea fi. Am 33 de ani si e adevarat ca fumez.Va rog sa-mi dati un sfat.Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă un medic internist şi un reumatolog.
Evită consumul de sare.
Pa, pa.

1 răspuns:
| gabriela a răspuns:

Mergi la medic., poate fi rinichi, tromboflebita, cardio...