| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca acum o ora mi-a aparut o pata alba pe fata, in stanga.Am si fata rosie, parca ma frige, si este destul de evidenta pata care nu este foarte mare.Nu imi vine sa ma scarpin si nici nu mai am alte pete.este prima oara cand mi se intampla.am 16 ani si sunt baiat.
Vi s-a intamplat? Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CafeauaDeDimineata a răspuns:

E cu siguranta o infectie, insa nu stiu ce fel de infectie.
Eu unul am avut o infectie intre degetele picorului drept, infectia se numea "piciorul atletului". La inceput nu stiam ce sa fac si am avut-o vreo 2 luni, dar insfarsit mi-am dat seama cum se trateaza din intamplare, am folosit o crema si s-a dus in cateva zile.
Eu unul zic sa faci cumva sa afli numele infectiei si sa ii cauti un tratament apoi sa te duci la farmacie sa il cumperi sau daca nu gasesti atunci trebuie sa te duci la un doctor sa o vada iar apoi sa ii urmezi prescriptia. Apropo, sa mai astepti 2-3 zile sa vezi poate dispare singura.