| Mariarobertina300000000 a întrebat:

Bună!
Mi-a apărut o pată albă pe față,usor imflamată! Nu ma mănâncă, nu mă ustură, nimic altceva!
O fi de la soare?
Eu sunt mai închisă la ten, iar pata e destul de evidentă (este lângă tâmplă)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Ați fost la doctor?
Psoriazis, inflamație cutanată, blocaj de sânge. Orice poate fi!

| Mariarobertina300000000 explică (pentru romeo78):

Mai devreme a apărut, și am. observat.
Cred ca daca era ceva grav ma durea?
Plus ca acum orice ai avea te baga la covi*d