| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

Buna ziua am cumparat si eu crema de fata garnier pure active 3 in 1 si nu stiu cum se aplica ce trebuie sa fac inainte sa o aplic? Sa mi spuna si mie cineva, multumesc.

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Daca e cel cu albastru pentru puncte negre in special, uite :
Gel: aplicati zilnic pe tenul umed. Clatiti abundent; - Exfoliant: zilnic, masati usor pentru a exfolia tenul. Clatiti abundent; - Masca: se aplica pe fata de pana la 3 ori pe saptamana. Las-o sa actioneze 5 minute. Clatiti abundent; - Evitati contactul cu zona ochilor si a buzelor. In cazul contactului cu ochii, clatiti abundent;