| olandezul9290 a întrebat:

Buna seara am si eu o mica problema de fapt nu as spune ca e problema cred ca este normal am 20 de ani, ma duc la toaleta sa urinez dupa ce am terminat daca stau jos sau si cand merg am un fel de mancarime pe canal pe unde iese urina o fi normal asa ceva sau trece pe parcurs?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este deloc normal. Ai o infectie, mergi la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cum sa fie normal?
Indica o infectie urata, trebuie mers la medic pentru tratament.
Te pup!

| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Salutare! Nu as zice ca neaparat e normala aceasta senzatie, insa nici ok nu prea e. Sfatul meu e sa te prezinti la un centru medical pentru cateva expertize medicale putin mai profi, probabil ai o mica infectie urinara, sau ai consumat ceva... sunt o multitudine de cauze, asa ca fa o analiza de urina, nu e scumpa si te va ajuta mult. Iti doresc sanatate! Salut

| olandezul9290 explică (pentru RomanianAviationAcademy96):

Multumesc tuturor nu v-am ascultat sfatul inca nu am fost la doctor dar mi-a trecut nici eu nu mai stiu cum, dar ma voi duce cand ma voi duce in tara o sa fac o vizita la doctor multumesc