| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, de vreo 4 luni mi-au aparut in zona T a fruntii si pe obraji niste bubite micute de genul pielii de gaina, nu se vad exagerat de rau, insa se vad bine cand ma dau cu fond de ten, nu am luat masuri pana acum deoarece nu se vedeau prea tare, stiti ce ar putea fi si de la ce anume?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man s-ar putea fi puncte de grasime. am si eu in diverse locuri inclusiv in ureche. sincer nu m-a interesat sa scap de ele la doctor deci nu e nimic grav poate daca chiar nu iti plac vezi un dermatolog.