| Izadora13 a întrebat:

Buna seara.
Am un bebe de 1 luna si jumatate si de multe ori cand sta la san "adoarme " cu ochii intre deschisi timp de aprox 1 min,după care se trezește.
Pana acum am luat-o ca pe o chestie "comica",dar asta seara, cand a facut din nou asta, am vorbit cu el, l-am atins pe nasuc, pe obrajor si nu avea nici o reactie.Mentionez ca daca fac asta atunci când doarme se trezește imediat.
După ce face acest lucru care durează aprox 1 minut, deschide linistit ochii mari ca si cum nimic nu s-ar fi întâmplat

S-a mai confruntat cineva cu asa ceva?
Multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este total normal ce se intampla cu bebelusul tau, toti fac la fel... fiind obositi de la supt.

1 răspuns:
| aneliram a răspuns:

Este normal.