| yym a întrebat:

Buna seara! As dori sa va întreb: am 3 luni și ceva mi-am pus implant mamar de 310, eu de la început am vrut mai mare, însă doctorul a spus că nu îmi poate pune! Acum, după intervenție și probabil după un an de la această, îmi poate ce volum îmi doresc? Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Faci prositutie?
Vezi ce-si doresc barbatii aia cu pretentii, ca nu noua trebuie sa ne ceri parerea, ci lor!

| dullcat a răspuns:

Buna, medicul tau e cel mai potrivit pentru a raspunde... Probabil ti s-a oferit o marime care corespunde corpului si siluetei tale, plus ca sunt si alti factori care tin de sanatate, din ce am citit. Daca abia a trecut un an, de ce ai dori sa schimbi si sa mai dai bani pe alta procedura? Nu mai bine astepti vreo 8-10 ani cand oricum trebuie sa inlaturi implanturile din considerente de sanatate/siguranta?

Răspuns utilizator avertizat
| Sophieka a răspuns:

Il intrebi pe el... Daca nu ai compatibilitate cu medicul sau nu poti tine o discutie cu el in care sa iti ofere toate informatiile necesare, cauta altul...

Sper sa nu devii o plastificata...Dar ma rog, fa cum doresti... Fiecare ce si cat poate.