| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Bună seara.
As vrea sa știu unde trebuie sa merg pentru o operatie de lipon(incizie de 1-3cm în frunte). La ce spital, ce secție...
La spitalul de stat se fac astfel de operații?
Cât costa?
Și pentru cunoscători, prin Buzău la ce spital pot merge pentru a rezolva problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pentru preturi ii poti suna la rubrica "Contact": https://www.cabinetemedicalebuzau.ro/......eparatorie

La stat ar trebui sa fie gratuit (costuri suportate de c.a.s.): https://www.spitalgeneralcfgalati.ro/......erala.html
Pentru stat trebuie trimitere de la medicul de familie. Pe site-ul de mai sus intri la rubrica "contact Buzau" si vei gasi numarul de telefon. Recomand sa ii suni mai dinainte si sa te asiguri ca este gratuit.

| Teo29 a răspuns:

Mergi la Bucuresti, cauta pe net un medic dermatolog competent si du-te si rezolva problema intr-o maniera profesionala.