| Gabriela197 a întrebat:

Cat costa o rinoplastie la un spital de stat? La ce spitale de stat din Bucuresti se pot face astfel de operatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| JoleneSth20 a răspuns:

Din câte știu eu, sunt preţuri accesibile, doar că depinde foarte mult de mediu. Știm cu toţii care e situaţia sistemului de sănătate din România, iar eu una nu am încredere.
Mai bine mai strângi câţiva bănuţi și mergi la o clinică bună, cum ar fi cea din Turcia, renumită pentru astfel de proceduri cu o echipă minunată (esteworld cred că se numea, oricum găsești pe internet toate informaţiile).
Mult succes!