| izacx1234 a întrebat:

Astazi am cumparat o cutie de Ozzy iq teen.Pe cutie si pe prospect scrie tot ce ai nevoie dar e omis un lucru:modul de administrare! stiu ca la varsta mea trebuie sa iau un comprimat pe zi (un jeleu din acela) dar cum se ia? Se inghite sau se suge? Va rog sa spuneti doar daca stiti exact.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nitunitu a răspuns:

Ozzy IQ x 30 jeleuri Teen - Catena
Jeleurile Teen fac parte din gama Ozzy, dezvoltata in Norvegia din ingrediente naturale si care foloseste o tehnologie care mareste considerabil absorbtia principiilor active. Un jeleu Ozzy IQ Teen este compus din ulei concentrat de peste, care furnizeaza acizi grasi Omega-3. Ozzy IQ Teen ajuta la suportul memoriei si a functiei cognitive, sustine si dezvolta IQ-ul, amelioreaza performanta functiei cerebrale in perioade de efort intelectual crescut. Pentru adolescentii intre 12 si 18 ani, se recomanda administrarea cate unui jeleu pe zi. Pentru adulti, doza se poate dubla: 1-2 jeleuri zilnic.

Uite si link-ul aici la prospect:

https://www.catena.ro/......leuri-teen