| Girly97 a întrebat:

Bună seara. Aveți idee dacă Aerius ajută în cazul nasului care curge? Aseară nu am mai avut nasul înfundat după ce am cumpărat Bixtonim dar a curs constant și m-am trezit de mai multe ori din cauza asta. Asta mi s-a dat la farmacie. Este posibil să mă ajute deși nu am nicio legătură cu alergiile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Aerius este un medicament folosit doar în alergii! Pentru ce zici tu că ai recomand Vibrocil actilong! Este cu acțiune prelungită! La mine merge de fiecare dată și nu dă deoendență precum Bixtonimul! Bixtonimul e nenorocire plus că există studii că ar fi cancerigen!

| adryang78 a răspuns:

Aerius ajută în cazul alergiilor. Dacă ți-a curs nasul folosind Bixtonim, înseamnă că a reușit să-l desfunde.

| Florian80 a răspuns:

Recomand calduros sa renunti la.prostii ca aerius si bixtonim si sa treci pe Olinth.E cel mai bun de pe piata.Atentie: nu l folosi mai.mult.de.3 zile consecutive.