| Costy_8138 a întrebat:

Cine cunoaste un spital din tara care are aparatura pentru spart piatra la rinichi cu REZONANTA MAGNETICA? Un nr de tel al spitalului sau a medicului? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Eva a răspuns:

Depinde din ce zona esti si unde iti este mai convenabil sa mergi...
Am auzit doar lucruri bune despre doctorul acesta :)
http://www.doctorbun.ro/doctor-gheorghe-bumbu_19830.html

| Eva a răspuns:

Depinde de unde esti si unde iti este mai convenabil sa mergi...
Am auzit doar lucruri bune despre doctorul acesta:
http://www.doctorbun.ro/doctor-gheorghe-bumbu_19830.html

| danafrumosu a răspuns:

Daca piatra nu-i foarte mare, poti sa inghiti in fiecare zi cate o bobita de tamaie, fara sa atingi dintii sau maselele. o sa o elimini, e verificata treaba! succes!