| Vivilica a întrebat:

Buna seara! Cine ma poate ajuta cu un raspuns? Am o durere in spate, pare a fi junghi, dar se resimte si in fața in zona inimii! Poate fi chiar de la inima sau doar un junghi care iradiază si in fața? Ma cam sperie gandul ca ar putea fi de la inima! Cateodata e durere doar la anumite poziții, uneori ma inteapa! Nu stiu ce sa cred! Multumesc pentru eventualele răspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Chiar nu te lua dupa unii si altii! Mergi la medic! Pe aici multi raspund doar de dragul de a raspunde.

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu trebuie sa-ti faci griji de la atata lucru, fiindca durerea radiaza si in fata.
Incearca sa faci de mai multe ori pe zi cate 5 minute de intinderi musculare, ca junghiul respectiv sa dispara.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poate fi chiar de la inima? Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radiaza pana in fata nu ii de la inima. o sa ti treaca in timp o sa ti mai apara si tot asa