| Shane a întrebat:

De vreo 6 ore..ma tot inteapa in zona inimii. La inceput,, intepatu,, ( gen un fel de mica durere in interor) era constant, dar dupa doar din cand in cand..imi mai dadea asa un junghi. Pulsul si tensiunea sunt normale. Nu am palpitatii sau ceva de genul. Ce credeti ca ar putea fi? Oare poate fi si de la san?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Ar trebui sa fi linistita sa nu te agiti cand te intepa, sa dormi destul si papai cat trebuie, cum ar fi carnea, ouale, laptele, sa faci putina miscare, iar daca e de la efort nu stiu ca sti pe mine ma deranjeaza inima de la efort, daca medicul de familie nu te baga in seama du-te la particular aia iti fac pe loc dai un ban si sti ca s-a uitat la tine cu niste aparate

1 răspuns:
| carmenanca a răspuns:

Nu cred ca e ceva grav. tuturor ni se intampla. bea un pahar de apa cu zahar, te ajuta! o seara frumoasa!