| ___Enzo a întrebat:

Bună seara! De ce ma stric la stomac după ce mănânc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Fiindca mananci prostii, nu mananci suficiente fibre, nu bei suficienta apa

| Adelina4679 a răspuns:

Cauzele cele mai frecvente sunt : alimente prost tolerate ex ciocolata, maioneza, lapte, alimente prea dulci sau sarate.