| AddictedToMDMA a întrebat:

De data asta, problema vine-n felul urmator :
AM o stare de greata permanenta. Daca nu mananc ma doare stomacul, daca mananc am o stare ca si cum imi vine sa vars. RAR, stari slabe ( foarte slabe ) de ameteala... numai cand ma fortez. Ce poate fi? Un tratament naturist? Multumesc!
Cel mai bun sfat / tratament primeste funda + vot. Sanatate si sa auzim de bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| alexeanca a răspuns:

Lasa naturistul si mergi la un medic.Ai o problema destul de grava daca starea de greata e permanenta. Poti avea probleme grave cu stomacul sau cu fierea. Fa-ti analize si vezi cum stai cu sanatatea.

| ioana1704 a răspuns:

Fierea poate sa dea stari de voma. Incearca cu metroclopramid si ceaiuri hepatice!
Sanatate!

| ioana1704 a răspuns:

Fierea poate sa dea stari de voma. Incearca cu metroclopramid si ceaiuri hepatice!
Sanatate! Inca ceva : Apendice ai? pot fi probleme si de aici!

| Biencush a răspuns:

Poate ai colecist...cum stai cu alimentatia? Elimina prajelile si mancarea tip fast food, sucurile acidulate.Incearca sa papi mai mult fiert sau gratare.

| AddictedToMDMA explică:

Am uitat sa precizez ca am si o mucoasa in gat. ( Nu stiu daca m-am exprimat tocmai bine.)

| AddictedToMDMA explică:

@pwner... scuze, testul a iesit negativ :-(. Macar la intrebarea asta vorbiti serios, glumim altadata.

| AddictedToMDMA explică:

Azi ma duc la medic. Va anunt dupa aceea ce-am patit.

| ruxi a răspuns:

Incearca argila
este cel mai bun! da mai intai informeazate cum candwinking

Răspuns utilizator avertizat