| Tensai a întrebat:

De o buna perioada de timp am stari de voma si greata seara cand ma pun in pat. Nu stiu de la ce ar putea fi. Nu cred ca este de la mancare pentru ca am incercat sa nu mananc, sau sa mananc ceva usor sau doar sa beau ceva si am avut acelasi rezultat. Numai seara cand ma intind in pat se intampla. Imi vine sa vars si ma doare stomacul. Aveti vreo idee de la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cupcake17 a răspuns:

Se poate sa ai arsuri la stomac. Poate te confrunti cu o billa lenesa.Multi au aceasta problema si e ceva congenital.Incearca sa iei un Colebil, si vezi daca se imbunatateste situatia. Poate ti se intampla asta din cauza anumitor mancaruri.Eu,spre exemplu, patesc acelasi lucru cand mananc usturoi sau vinete.