| 1Andreee2 a întrebat:

E cineva din Oradea care imi poate recomanda un medic ginecolog cat de cat ok? Multumesc:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este 7 dimineata in Romania... si tu spui "buna seara"?

| 1Andreee2 explică (pentru Violleta2022):

Poate am gresit si n am dat importanta orei. unii sunteti atat de destepti incat nu puteti trece peste o greseala, de parca voi nu gresiti niciodata.

| Violleta2022 a răspuns (pentru 1Andreee2):

Da, asa este, unii suntem mai destepti decat altii!
Desi, pentru a sesiza ca 7 dimineata nu inseamna "seara", nu-ti trebuie cine stie ce desteptaciune.