| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara iar :).
Am pus intrebarea asta : http://www.tpu.ro/......inceputul/

:) stiti de ce ma durea?
Ma durea pentru ca nu mai miscasem gatul, gura... intepenise saracu. Durerea de gat este, dar e de 100 de mai mica aproape inexistenta!
Am spus-o pentru altii ca si mine care intampina asa ceva. Este dureros...
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu-mi dau seama ce astepti de la noi, eu te-am sfatuit data trecuta sa mergi la un medic infectionist daca nu-ti cedeaza durerea si febra.

Abh
| Abh a răspuns:

La intrebarea precedenta ai sus ca te durea " in gat", nicidecum ca aveai durere la nivelul musculaturii gatului. Daca nu am inteles eu bine, imi cer scuze! Sanatate!

| Floreenofficial a răspuns:

E bine ca spre deosebire de altii dupa ce ti-ai rezolvat problema nu mai dai niciun semn de viata.asa macar putem sa stim si noi cum sa reactionam daca vom pati asa ceva... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@abh nu astept nimic, din contra va multumesc mult pentru raspunsuri! Insa infectie?, amigdalite? sau altele, nici de cum! a fost intepenirea gatului happy...
Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abh, cum spuneam durerea exista insa cred ca era aleatorie...
Ma durea si musculatura si gatul insa durerea din gat era mult mai mica happy...

Ai inteles bine. Multumesc pentru timpul acordat!