| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
A inceput sa-mi mai treaca durerea de gat! :) :) :) \m/
Am luat dupa spusele doctorului Ospen 1000 o pastila la 12 ore, azi dimineata a fost a doua pastila de Ospen luata de mine vreodata, si m-a mai lasat putin. Pot vorbii mai bine! :)
Ieri nu am mancat nimic (eram varza), azi dimineata am mancat un semvisi jumate numai miezul de paine cu salam, si jumate numai miez cu margarina si cascaval. :) Am mai supt Tantum Lemon, si am mai facut febra vreo 39. Am luat Nurofen forte si a scazut (aseara).
M-am incumetat acum cateva minute sa beau si eu 3 degete de Cola. Numai puteam ( cald). Muream de poofta, cand l-am simtit cum miroasee >8-... mda. Ma doare, dar mai putin, am dormit si eu bine azi-noapte si am mai adormit si azi dimineata,
Oricum ieri m-am dus totusi la scoala, azi nu. mi-a dat scutire doctora ieri de azi pana vineri adica m-as duce luni. Dar daca ma mai lasa si nu ma mai doare deloc ma voi duce joi sau vineri... da!
ee cu ajutor, si consult la medic :| am ajuns la Ospen care ma va conduce spre vindecare.
Multumesc tuturor de sfaturi.
ps :D : nu ma criticati pentru. cola mi-era f f f pofta :D:D:D...
Multumesc:p
a doua ps: off imi aduc aminte:

1. Inceputul Calvarului:
http://www.TPU.ro/......e-greu-si/

2. Parte Critica (1)

http://www.TPU.ro/......ar-si-iar/

3. Parte Critica (2)

http://www.TPU.ro/......-sau-ceai/

:)) ce clasament...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| aleexandru a răspuns:

3 bomboane d tatntum verde + una cana ceai = remediu perfect