| iulianamantairinamaria a întrebat:

Buna seara. Iau anticoncepționale de 6 ani. Pana luna trecută ciclul a venit regulat in perioada de 7 zile pauza, luna aceasta in perioada de pauza nu mi-a mai venit ciclul. Menționez ca nu am uitat sa iau anticoncepționale. Ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al ginecolog ca-i posibil sa ai chisturi, sau fibroame uterine sau cine stie ce...