| liviunm a întrebat:

Buna seara, imi poate spune cineva de la ce transpir foarte repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pot fi și emoțiile de vină. Ești emotiv?

| MihaiNicu23 a răspuns:

E normal ca la ce caldura e afara, dar incearca sa mananci si mai putin sarat.

| Samariteanul a răspuns:

Ai ajuns la varsta pubertatii.Fiind baiat e normal sa incepi sa transpiri mai tare si sa mirosi. Daca esti si putin grasut se intelege.Trebuie doar sa folosesti un deodorant si gata, poti sta linistit fara sa te judece altii.

| AlexSalling a răspuns:

Opreste caloriferele din casa. La mine inca ar merge daca nu le opream. In fiecare dimineata ma trezeam cu dureri de cap si ud leoarca, habar n-avand de la ce.

| Denila123 a răspuns:

De la alcol, mlsi mancaruri sarate

| George12356456 a răspuns:

De la emoții. Eu folosesc odaban spray și e ok. Seara buna!

| Cătălin12Mihai19 a răspuns:

Așa este fizicul tău încearcă să te dai cu deodorant. Probabil ești la pubertate.