| mihay47 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mai transpir repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Sa mai slabesti daca greutatea ta nu este normala, sa faci dusuri caldute zilnic si sa consumi lichide(ceaiuri caldute -ceaiul verde cu lamaie) O calcemie nu strica sa o faci!

| Ruxuletz a răspuns:

S-ar putea sa ai lipsa de calciu, mai bine du-te la un medic.

| deliam_8720 a răspuns:

Consuma multe lichie, fructe legume, iar pentru maini si picioare poti folosi pudra de talc.