| anonim_4396 a întrebat:

In urma cu 2 luni am avut mari probleme cu ameteala, tot timpul eram ametit si de multe ori uitam ce vreau sa fac. (pe moment) Am facut un set de analize care au iesit bune, am luat calciu si cat de cat am inceput sa imi revin. Acum am inceput din nou cu stari de ameteala si un discomfor, nu ma simt deloc bine. Acum ma doare foarte tare capul, daca ma uit in sus imediat ametesc. Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MadalinG99 a răspuns:

Am uitat sa precizez ca uneori ma ia si cu transpiratie si transpir foarte tare.