| robertagiuli95 a întrebat:

Buna Seara!
Ma adresez voua fetelor/femeilor cu o intrebare mai delicata.As vrea sa stiu de cate ori aveti scaun pe zi, pentru ca eu am de 4 ori sub forma de boabe si vreau sa ma asigur daca este bine sau trebuie sa ma duc la medic.Va rog sa ma ajutati.
Va Multumesc. !

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Papusel24 a răspuns:

Uneori mi se mai intampla sa am si eu asa, dar de atatea ori pe zi nu mi se pare chiar in regula...