| alin322 a întrebat:

Buna seara,

Mi-am facut viremia pentru hepatita D si mi-a iesit 34346 copii/ml. Imi puteti spune daca este mare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic urgent!

| alin322 explică:

De la medic am venit. Si stiu ca sunt bolnava, doar ce ma gandesc sa fac interferon. Eu am intrebat daca e mare virusemia sau nu. Doctorul mi-a spus ca nu e mare virusemia la D.