| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara numele meu e Andreea. De 1 zii fac treaba mare in cantitatu mici am luat un tranzactiv si acum cand ma duc la baie am flatulente si fac tot putin. Mi-am bagat mai demult un obiect in anus si mi-a iesit putin sange dar sangele nu a mai aparut deloc. Sunt foarte speriata mi-e frica sa nu am cancer. am citit undeva si cred ca am colon. iritat. Ieri am observat pe hartie un muc alb dar asta nu mi sa mai intamplat o fii de la bere... va rog dati-mi un raspuns sunt si cam ipohondrica de fire

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristinaSNC a răspuns:

Du-te la doctor ca sa te linistesti.

| epurasu a răspuns:

Aici scrii ca te cheama Andreea si la alte intrebari Mihai acuma care e adevarul?