| ReTz a întrebat:

Buna seara, pe la ora 17:00 mi s-a facut rau, dar nu de la stomac, din gat.Parca am o flegma acolo care ma face sa ma innec si imi vine sa vars, dar nu de la stomac, din gat.Am fost la farmacie mi-am luat coldrex, am baut fierbinte, am luat si sirop si tot degeaba.De la ce ar putea fi si cum as putea scapa de flegma aceea? FUnda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Rebecca123 a răspuns:

Aceea nu este flegma, se numeste jigarae stiu cum este si eu am avut si ai aceasta "flegma" pentru ca ai racit in gat si doar 1 zi sau 2 o sa ai asta dupa o sa inceapa sa te doara in gat..asteapta sa inceapa sa te doara si dupa ia ceva pentru gat caci pentru aceasta jigarae nu ai ce sa faci.